BLOG
23.06.2021 14:57 | Faydalı Bilgiler

Hibiskus,kanserden koruyucu muhteşem bir besindir.Çayını her gün aç karna 1 fincan için.Bu çay,sigarayı bırakan kişilerin akciğerlerini 70 günde temizler.

19.06.2021 16:08 | Faydalı Bilgiler

Kabızlığa iyi gelir. Kırmızı kan hücrelerinin sayısını artırır. Kas gelişimine katkı sağlar, özellikle çocukların tüketmesi tavsiye edilir. Kayısı cildi nemlendirir, korur ve pürüzsüzleştirir. Anne sütünü artırır.

19.06.2021 15:55 | Faydalı Bilgiler

Kurutulmuş olan üzüm kansızlığı önler, kan yapar. Bağışıklık sistemini güçlendirir, üst solunum yolu hastalıklarının önüne geçer. Sinir hücrelerini güçlendirir, unutkanlığı önler. Spor yapan ve yoğun çalışan insanların daha zinde ve daha enerji dolu olmalarına yardımcı olmaktadır.

19.06.2021 15:29 | Faydalı Bilgiler

Omega-3 bakımından zengin olan ceviz beyin gelişimini etkiler ve kalp krizi riskini azaltır. Vücutta biriken toksinleri dışarı atar. Kemik ve diş yapısının güçlenmesini  sağlar. Hafızayı güçlendirir. Ruh sağlığı ve depresyona iyi gelir. Cilt sağlığını korur , cildin yenilenmesini ve canlı kalmasını sağlar. Tokluk hissi vererek zayıflamaya yardımcı olur.

19.06.2021 13:11 | Faydalı Bilgiler

Cildi gençleştirir. Kalp sağlığını korur. Omega-3 deposudur. Çinko bakımından zengin olduğu için bağışıklık sistemini güçlendirir. Prostat büyümesi sonucu görülen idrar zorluğuna iyi gelir aynı zamanda kurt, parazit düşürücüdür. Uykusuzluğa iyi gelir ve vücudu dinlendirir. İçeriğindeki çinko sayesinde kemik erimesine karşı koruma sağlar.

09.06.2021 14:46 | Faydalı Bilgiler

Bir avuç badem sağlık açısından pek çok fayda sağlıyor. İçeriğinde barındırdığı tekli doymamış yağ asitleri, lif, antioksidanlar ve magnezyum, kalsiyum gibi minerallerle sağlık dostu olan badem tok tutuyor, ara öğünlerde meyve ile tüketildiğinde de kan şekerini dengeliyor. 

09.06.2021 14:02 | Faydalı Bilgiler

Fındık beyin sağlığını korur. Hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur. Demir içerdiği için kansızlığa iyi gelir. İçerisindeki manganez sayesinde daha güçlü kemiklerin olmasını sağlar. E ve C vitamini açısından zengin olduğu için daha parlak ve sağlıklı bir cilt oluşumu sağlar.

09.06.2021 11:29 | Faydalı Bilgiler

 

 

Mideye iyi gelir. Leblebi tokluk hissi sağlayarak daha az yemek yemeye yardımcı olur.

05.06.2021 20:53 | Faydalı Bilgiler

Kötü kolesterol seviyesini düşürür ve iyi kolesterol seviyesini yükseltir.

Kolon ve mide kanserine karşı büyük bir savaş verir.

Kan şekeri seviyesini dengelemeye yardım eder.

E vitamini deposudur ve bundan dolayı da cilt sağlığına fazlasıyla yararlıdır..................

.............................

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et