Hakkımızda

BATMAN MISIR ÇARŞISI

1975 yılından beri gıda sektöründe ticari faaliyetlerini sürdüren aile 2004 yılında “Batman Mısır Çarşısı” markasıyla ilk perakende mağazasını açmıştır. Geleneksel perakendeciliği, modern usullerle tüketicileriyle buluşturan Batman Mısır Çarşısı,öncüsü olduğu kuruyemiş,şarküteri,baharat,bakliyat,şifalı bitkiler,kuru meyve ve şekerleme ürün kategorilerinde özgün ve farklı mağaza tasarımı ve benzersiz alışveriş deneyimiyle Batmanda bir ilki gerçekleştirmiştir.

 “Dilediğin Kadar Al” satış kurgusuyla özgürce alışveriş yapma deneyimini, miktar ve tutar sınırları olmaksızın, hızlı teslimat ve kolay sipariş yöntemiyle www.batmanmisircarsisi.com adresinde tüketicilerle buluşturmuştur.

“Taze,Temiz,Ucuz” sloganıyla kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri, saygılı ve güler yüzlü hizmet felsefesi, keyifli ve hijyenik bir mağaza ortamı sunarak tüketicileriyle buluşturan Batman Mısır Çarşısı, her ay binlerce müşterisine profesyonel kadrosuyla hizmet vermektedir.

Whatsapp
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et